Której firmie zlecić magazynowanie? Warszawa ma szeroki wybór

Barmicha 

Prowadzisz sklep internetowy? Potrzebujesz bazy magazynowej, w której będziesz składował swoje towary? Dzisiaj szczególnie ważne są zaufanie i wysoka jakość usług. W tak trudnym okresie dla wielu branż, podstawą jest poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizmu ze strony kontrahentów. Dlatego, jeśli chcesz być spokojny o swoje produkty, a jednocześnie potrzebujesz, żeby ktoś odciążył Cię choć trochę z obowiązków logistycznych, postaw na sprawdzoną firmę z długoletnim doświadczeniem.

Której firmie zlecić magazynowanie? Warszawa ma szeroki wybór

Kiedy chcemy wybrać profesjonalny magazyn z obsługą, Mazowieckie mieści szereg lokalizacji. Oczywiście, że opcji jest więcej niż jedna, ale decyzję o tego typu współpracy podejmuje się zazwyczaj na lata - warto wybrać najlepiej. Może właśnie teraz chcesz zmienić przestrzeń magazynową albo właśnie teraz jest Ci potrzebna? Trans-Tok to polski operator logistyczny z 20-letnim doświadczeniem, który oferuje nowoczesne usługi magazynowe w dwóch centrach do tego przeznaczonych. Dzięki temu, gdzie położony jest każdy budynek magazynu, Warszawa i cała Polska są łatwo dostępne.

  • Macierzysz - w pobliżu węzła Konotopa i drogi ekspresowej S8. Powierzchnia magazynowa: 10.000 miejsc paletowych, w systemie wysokiego składowania na powierzchni 5.000 m2.
  • Ożarów Mazowiecki - przy drogach nr 718 i nr 92. Powierzchnia magazynowa: 13.100 m2, niezależna chłodnia 400 m2. Dodatkowo magazyn jest wyposażony w klimatyzację całej powierzchni magazynowej i biurowej.

Jeśli chodzi o dobrze wyposażony i bezpieczny magazyn z obsługą, Warszawa może liczyć na punkty magazynowe Trans-Toku. 

Profesjonalne magazynowanie - e-commerce i nie tylko

Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług dodatkowych, taki jak konfekcjonowanie, w którego zakres wchodzą m. in. etykietowanie, tworzenie zestawów i wkładkowanie, Trans-Tok jest idealnym partnerem dla firm z branży e-commerce. Jakby tego mało, Trans-Tok jest w stanie profesjonalnie przygotować towar i dostarczyć go do punktów w całej Polsce. Dzięki zróżnicowanej flocie pojazdów, środek transportu można dostosować do gabarytów przesyłki. Trans-Tok to firma, która jest świadoma, że nie wystarczy jedynie magazyn - e-commerce jest złożoną branżą, w której należy dopilnować wielu szczegółów. Dzięki profesjonalnym usługom Trans-Tok cieszy się powodzeniem jako specjalista w zakresie logistyki kontraktowej.

Magazyn towarów spożywczych, RTV, AGD, leków i magazynowanie alkoholu

Magazyny Trans-Tok spełniają wszelkie wymogi, które umożliwiają m. in. magazynowanie towarów żywnościowych, środków czystości, chemii domowej i profesjonalnej, urządzeń komputerowych i sprzętów wartościowych RTV, AGD, leków, części zamiennych do samochodów, jak również towarów niebezpiecznych ADR, więc również magazynowanie alkoholu jest możliwe. Dlatego, jeśli potrzebne są magazyny specjalne, Warszawa spokojnie może powierzyć swoje produkty firmie Trans-Tok.

Jak wpłynął na magazynowanie koronawirus? Warszawa jest bezpieczna?

Trans-Tok konsekwentnie podnosi standardy i dba o bezpieczeństwo przechowywanych towarów. Dzięki systemowi WMS profesjonalni pracownicy zarządzają stanami magazynowymi. Prowadzą kartoteki towarowe według danych otrzymanych od Klienta, systemowo kontrolują daty ważności czy numery serii produktów. Sprawny system wspiera konfekcjonowanie towarów i terminowe przygotowywanie do przesyłek. Wszystko jest realizowane z dbałością o najwyższe normy sanitarne. 

 

Barmicha
Autor

Barmicha

Publikacje tego autora