Magazyn ADR

Seifert Polska 

W Poznaniu, Seifert Polska oddaje właśnie do dyspozycji producentów towarów ADR – specjalistyczną, zregalizowaną powierzchnię magazynową

Magazyn ADR

W Polsce od lat dbamy o obsługę transportową branży chemicznej. Wychodząc naprzeciw potrzebom o charakterze kompleksowym oferujemy obecnie również magazyn przeznaczony na zgodne z obowiązującymi wytycznymi, składowanie substancji chemicznych, sklasyfikowanych jako niebezpieczne – tłumaczy Jarosław Brachmański, Dyrektor Spedycji Seifert Polska. 

W Poznaniu, Seifert Polska oddaje właśnie do dyspozycji producentów towarów ADR – specjalistyczną, zregalizowaną powierzchnię magazynową wyposażoną m.in. w wewnątrzregałową instalację tryskaczową, system oddymiania i wentylowania grawitacyjnego oraz zabudowane wanny wychwytowe pod posadzką magazynu.  

Oprócz wysokiej klasy wyposażenia przeznaczonego towarom niebezpiecznym, na uwagę zasługują walory logistyczne samej lokalizacji. Nowy, poznański magazyn ADR położony jest tuż przy autostradzie A2. Posiada również dostęp do bocznicy kolejowej.

 

 

Seifert Polska jest częścią międzynarodowej grupy logistycznej Seifert Logistics. Jej historia jest wzorcowym przykładem rozwoju. Założona w roku 1947 firma, po dziś dzień jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Ulm. Z lokalnego lidera rynku transportowego firma wyrosła do poziomu operatora spedycyjno-logistycznego działającego na arenie międzynarodowej.

 

Zatrudnia ponad 2 000 pracowników w 46 lokalizacjach w Europie, gdzie realizuje specjalistyczne rozwiązania logistyczne.

 

Seifert Polska
Autor

Seifert Polska

Centra spedycyjno-logistyczne, kompleksowa usługa transportowo-logistyczna, logistyka kontraktowa, AUTOMOTIVE, ADR

Publikacje tego autora